työssäoppiminen.sergei
суббота, 6 декабря 2014 г.
05.12.2014
05.12.2014
Työpäivän alku klo 0900......
työpäivä on päättynyt 15.00
Olen tehnyt tehtävän yksin....
Aika jälleen tunnin lyhyempi.......
Töitä oli mukavaa
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Предыдущее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий